PODSUMOWANIE ROKU HENRYKA SIENKIEWICZA

Mikołajki 2016

Tegoroczne Mikołajki w naszej szkole obchodziliśmy dłużej niż zwykle. Postanowiliśmy spotkać się również po południu i aż do wieczora spędzić miło czas w sposób typowo familijny.

Tego dnia, we wtorek 6 grudnia, Rada Rodziców wraz z Mikołajką Panią Kasią Bandurską zorganizowała dla dzieci wieczór gier planszowych. Spotkanie odbyło się w świetlicy szkolnej, która ugościła w swych progach prawie 30 osób.

Konkurs na najpiękniejszy portret św. Mikołaja wygrała klasa VIA

Konkurs na wystrój świąteczny sali wygrała klasa VC

Niektóre dzieci przyszły razem z rodzicami, którzy również chętnie włączyli się do wspólnej zabawy.

Do wyboru było ponad 20 gier planszowych.

Rada Rodziców ufundowała 3 gry, które zostały rozlosowane podczas tego spotkania. Były to bardzo emocjonujące chwile, wyczekiwane przez wszystkich uczestników.

W pierwszym losowaniu grę „5 sekund” wygrała Martyna z klasy 6a.

W drugim losowaniu grę „Założysz się?” wygrała kolejna Martyna z klasy 1a.

W ostatnim losowaniu grę „Tajniacy” wygrał Fabian z klasy 3a.

Gratulujemy wszystkim szczęśliwcom!

Wszystkim Dzieciom serdecznie dziękujemy za przybycie i wspólne granie!

Dziękujemy również Rodzicom, którzy znaleźli tego dnia czas, aby przyjść i bawić się razem z dziećmi.

Dziękujemy Pani Dyrektor za udostępnienie świetlicy oraz za ufundowanie napojów, które były bardzo potrzebne, gdyż atmosfera była gorąca, a dzieci podekscytowane i pełne energii.

Trzy godziny minęły jak z bicza strzelił i trzeba było zakończyć spotkanie. Obiecujemy, że będziemy starali się je powtarzać.

Tagi , , , , , , , , , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.