• Witaj na stronie naszej szkoły - Szkoły Podstawowej nr 36 w Bydgoszczy im. Wincentego Wiernikowskiego.

    Projekt realizowany w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości oraz odbudowy polskiej państwowości


Zbiórka maskotek

Wspieramy osoby z niepełnosprawnościami!

Szkolna Grupa Wolontariatu w imieniu Ruchu na Rzecz Godności Osób Niepełnosprawnych zorganizowała w maju zbiórkę maskotek. Nasi uczniowie już wielokrotnie potwierdzali, że są wrażliwi na potrzeby innych. Tym razem również nie zawiedli. Dzięki ich wyjątkowej ofiarności wolontariuszom udało się zebrać mnóstwo pluszaków. Trafią one na loterię fantową, która odbędzie się w Strzelcach Dolnych podczas wrześniowego Święta Śliwki. Pozyskane w ten sposób fundusze zostaną przeznaczone na prowadzenie zajęć terapeutycznych z osobami niepełnosprawnymi. Wszystkim uczniom, którzy włączyli się do akcji, serdecznie DZIĘKUJEMY!!!

 

Tagi , .Dodaj do zakładek Link.