Jasełka 2018

Dnia 21 grudnia 2018r. w naszej szkole z okazji świąt Bożego Narodzenia,  jak co roku, zostały wystawione jasełka, przez uczniów  różnych klas: IVa, IVb, Va.

Uczyliśmy się pilnie do występu uczestnicząc w próbach począwszy od listopada prawie aż do samych świąt.

Z klasy IVa : Amelka Żuralska, Wiktoria Alexanyan, Stasiu Brzeziński, Grzesiu Poliński, Xavier Szala i Klaudia Szerłot.

Z klasy IVb: Majka Kozińska, Agata Grzelak, Oliwia Długołęcka, Ola Gajkowska, Ola Małyska, Zosia Ziemian, Natalka Sobczyńska, Zuzia Makowska i Zuzia Makowska. Życzenia składała Agata Siuda.

Z klasy Va brali udział: Franek Klimczewski, Natalia Goldmann, Julka Wejman i Oliwia Karczmarz. Z Va niektóre dekoracje wykonała Agata Zywert.
Nad wszystkim czuwała i doglądała p.Hanna Błaszczak.

Tagi , .Dodaj do zakładek Link.