Uwaga – informacja o strajku!

Szanowni Państwo,

w odniesieniu do pisma przekazanego przez Oddział ZNP w Bydgoszczy i Komisji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” w Bydgoszczy z dnia 28 marca br. uprzejmie informuję, iż od 8 kwietnia br. do odwołania możliwe jest podjęcie akcji strajkowej przez nauczycieli i pracowników niepedagogicznych naszej szkoły.

Z uwagi na wysoki odsetek (98%) pracowników, którzy zadeklarowali przystąpienie do akcji strajkowej, szkoła nie będzie w stanie zapewnić opieki dzieciom.

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczniów, apeluję, w miarę Państwa możliwości, o zapewnienie w tych dniach opieki we własnym zakresie.

Jednocześnie zawiadamiam, iż wszystkie niezbędne dokumenty dla Państwa pracodawców zamieszczone zostały w pakiecie dokumentów na stronie https://www.bydgoszcz.pl/edukacja/strajk-nauczycieli-informacja-dla-rodzicow/

Wszystkie aktualne informacje będą zamieszczane na stronie szkoły sp36.8p.pl oraz poprzez e-dziennik.

Dyrektor SP nr 36

Tagi , , .Dodaj do zakładek Link.