Dzień Dziecka

31 maja br. obchodziliśmy Dzień Dziecka. Organizatorami festynu byli: Rada Rodziców oraz Samorząd Uczniowski.  Dzieci uczestniczyły w następujących konkursach: Mini playback show oraz Mam talent. Po występach wokalnych uczniowie przyglądali się rozgrywkom sportowym. Do zabawy w dwa ognie zostali zaproszeni nauczyciele, którzy stworzyli z reprezentantami klas IV – VI konkurencyjne drużyny. Walka obu zespołów była zacięta i zakończyła się remisem. Rada Rodziców zorganizowała fotobudkę, która zapewniła dzieciom świetną rozrywkę.

Wyniki konkursu  Mini playback show (klasy IIII):

I miejsce: klasa IIIA

II miejsce: klasa IIB

III miejsce:  klasa IB

klasy  IV – VI:

I miejsce: klasa IVB

II miejsce: klasa VIB

III miejsce: klasa VIA

Zwieńczeniem festynu był szkolny pokaz talentów. Oto lista laureatów:

I miejsce: Aleksander Jaskot (kl.IIIA) i  Martyna Wojak (kl.VB)

II miejsce: Borys Butny, Łukasz Bąk (kl.IIB) i Kajetan Jaskot (kl.IVA).

III miejsce: Julia Malendowicz (kl. IIB), Dominik Żmuda i Kacper Goliński (kl.VA). Pozostałe klasy otrzymały zaszczytne wyróżnienia i drobne upominki. To był wspaniały dzień, pełen emocji i uśmiechu. Dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólną zabawę.

Tagi , .Dodaj do zakładek Link.