Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca 2019 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019.

Cała społeczność szkolna wzięła udział w uroczystym apelu. Pani dyrektor oraz nauczyciele serdecznie pogratulowali uczniom sukcesów. Wręczono nagrody uczniom oraz podziękowania dla rodziców za wsparcie działań szkolnych procentujących podnoszeniem jakości pracy szkoły.

Dyrekcja, nauczyciele, uczniowie i rodzice pożegnali wieloletniego pracownika naszej szkoły, odchodzącą na emeryturę Panią wicedyrektor Wiesławę Gniewkowską, dziękując za lata pracy, trud i poświęcenie.

Pani Wiesławie Gniewkowskiej życzymy, aby nowy etap w życiu stał się początkiem realizacji pasji, na które do tej pory brakowało czasu, spełnienia marzeń, samych szczęśliwych chwil i  dużo zdrowia.

ŻYCZYMY UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI!

Tagi , , , , .Dodaj do zakładek Link.