IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

4 października obchodziliśmy IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia (WMTDay). Poprzedziło go kilkudniowe przygotowanie, kiedy to tabliczka zawisła na szkolnych korytarzach. Uczniowie klas IV – VIII rozwiązywali po 5 przykładów. Patrol naszych uczniów dotarł również do III Liceum Ogólnokształcącego w Bydgoszczy. Przepytano pracowników i uczniów. Za prawidłowe odpowiedzi otrzymali odznakę i certyfikat EKSPERTA TABLICZKI MNOŻENIA. Nie było tak źle… Ale ćwiczmy, bo za rok kolejny WMTDay.

Tagi , , , , .Dodaj do zakładek Link.