• Witaj na stronie naszej szkoły - Szkoły Podstawowej nr 36 w Bydgoszczy im. Wincentego Wiernikowskiego.

    Projekt realizowany w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości oraz odbudowy polskiej państwowości


Kolorowy zawrót głowy

 
W listopadzie rozpoczęliśmy zabawę w kolory. Zaangażowali się w nią uczniowie wszystkich klas naszej szkoły. Główna idea inicjatywy, której pomysłodawcą i organizatorem jest Samorząd Uczniowski, opiera się na chęci zmotywowania uczniów do aktywnego i kreatywnego spędzania przerw śródlekcyjnych. Raz w miesiącu uczniowie przychodzą do szkoły ubrani w stroje, w których dominuje wybrany wcześniej kolor. 26 listopada bohaterem dnia był kolor żółty. Na szkolnym korytarzu zapanowała feeria barw. Wszystkie klasy pięknie się zaprezentowały. Dzieci z klas 1 – 3 przygotowały imponujące plakaty, których tematem przewodnim były jesienne inspiracje. Uczniowie klas 4 – 8 mieli za zadanie zmierzyć się z tematyczną krzyżówką. Tego dnia wszystkim dopisywały wyśmienite humory. 
 
Tagi , , .Dodaj do zakładek Link.