• Witaj na stronie naszej szkoły - Szkoły Podstawowej nr 36 w Bydgoszczy im. Wincentego Wiernikowskiego.

    Projekt realizowany w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości oraz odbudowy polskiej państwowości


Warsztaty perkusyjne

W rytmie salsy
13 stycznia w naszej szkole odbyły się warsztaty perkusyjne, które poprowadził Pan Jacek Kwaśniak, na co dzień związany m.in. z Młodzieżowym Domem Kultury nr 4. Gościł u nas razem ze swoimi podopiecznymi tworzącymi „Klub Salsa”, wśród których znaleźli się: Kajetan Jaskot, Aleksander Jaskot (to nasi szkolni koledzy), Krystian Kamiński, Kajetan Kamiński, Maura Sawka, Roger Sawka, Bartek Skiba, Piotr Śliwiński oraz Ignacy Wawrzyniak. Uczniowie mieli niepowtarzalną szansę gry na różnych instrumentach. Warsztaty zakończyły się wspólnym, imponującym koncertem. Pragniemy serdecznie podziękować Panu Jackowi Kwaśniakowi za cierpliwość, profesjonalnie poprowadzone zajęcia oraz poświęcony nam czas. Podziękowania kierujemy również do Pani Karoliny Jaskot, która dołożyła wszelkich starań, aby warsztaty mogły się odbyć na terenie naszej szkoły. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem umiejętności zespołu i mamy nadzieję na ponowne spotkanie.
                                                                                           Uczniowie SP nr 36

Tagi , .Dodaj do zakładek Link.