• Witaj na stronie naszej szkoły - Szkoły Podstawowej nr 36 w Bydgoszczy im. Wincentego Wiernikowskiego.

    Projekt realizowany w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości oraz odbudowy polskiej państwowości


Konkurs „Święto Narodowe”

Rozstrzygnięcie konkursu „Święto Narodowe”. Konkurs plastyczny obejmował wszystkie klasy 4 – 7 . Technika i format pracy były dowolne. Wszystkie prace nadesłane wykonane były starannie. Wykazaliście się dużą kreatywnością.  O ocenie decydowało: dotrzymanie terminu nadesłania pracy, kreatywność, pomysłowość, staranność.  Wszystkim bardzo dziękuję za włożony wkład pracy. Wyróżnione zostały następujące prace:
1. A. Siuda – 5b
2. W. Łaboda – 5b
3. W. Jaskólska – 7a
4. K. Goliński – 6a
5. K. Kutowska – 6a
6. A. Komsta – 4a
7. M. Skindzielewska – 4a
8. Z. Makowska -5b
9. M. Domińska -5b
10. S. Sobucki – 7b
12. A. Małyska – 5b
12. W. Woźniakowska – 7a
 
 
 
Tagi , , .Dodaj do zakładek Link.