ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 – budynek przy ul. Średniej (klasy 1 – 6)

Harmonogram dnia:

L.P.

CZAS (1 GODZ.) ZAPLANOWANY DLA DANEJ KLASY

WEJŚCIE PRZY SALI GIMN.

WEJŚCIE GŁÓWNE

WEJŚCIE PRZY KUCHNI

PRZERWA NA DEZYNFEKCJĘ

6 a *

4 a **

6 b ***

5 a *

3 a **

5 b ***

2 a *

3 b **

2 b ***

1 b *

1 a **

1 c ***

INFORMACJE DODATKOWE:

* Uczniowie odbierający świadectwa i kierują się do WEJŚCIA PRZY SALI GIMNASTYCZNEJ, wchodzą bramą parkingu,  idąc przez parking po lewej stronie, okrążając budynek sali gimnastycznej i ustawiają się w odpowiedniej odległości od siebie (min. 2 m) wzdłuż linii na boisku, która obowiązywała

w czasie przerw szkolnych klasy 4 -6, odbierają świadectwa i niezwłocznie udają się tą samą drogą do domu.

**Uczniowie odbierający świadectwa i nagrody wchodzą na teren szkoły bramką główną i od razu ustawiają się naprzeciw WEJŚCIA GŁÓWNEGO w odpowiedniej odległości od siebie (min. 2 m.) tak, aby ruch w kierunku pozostałych WEJŚĆ mógł przebiegać płynnie, bez zakłóceń po odbiorze świadectw tą samą drogą niezwłocznie udają się do domu.

***Uczniowie odbierający świadectwa i nagrody  kierują się do WEJŚCIA PRZY KUCHNI, wchodzą bramą od strony świetlicy szkolnej, idąc prawą stroną, okrążając świetlicę i budynek szkolny od strony kuchni i ustawiają się w odpowiedniej odległości od siebie (min, 2 m.) wzdłuż linii na boisku, która obowiązywała w czasie przerw szkolnych klasy 1 -3, odbierają świadectwa i niezwłocznie udają się tą samą drogą do domu.

Uczniowie, którzy odbiorą świadectwo (może nagrodę) kierują się od razu do wyjścia ze szkoły.

Zachowanie bezpiecznej odległości między uczniami, przestrzeganie czasu przeznaczonego dla danej klasy, dezynfekcja co godzinę,  budzi nadzieję, że ten rok szkolny zakończy się bezpiecznie dla nas wszystkich.

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 – budynek przy ul. Żeglarskiej (klasy 7 – 8)

Harmonogram dnia:

Godz.

klasa

Miejsce odbioru świadectwa

8A

8B

8C

7A

wejście główne

7B

wejścia przy boisku szkolnym

Każdy uczeń klasy 8 przychodzi z własnym długopisem.

Klasy ósme wchodzą do budynku szkoły według procedur z egzaminu ósmoklasisty. Każdy uczeń po otrzymaniu świadectwa i złożeniu podpisów wychodzi z Sali gimnastycznej i udaje się do domu.
Klasa 7A odbiera świadectwa z wejścia głównego, nauczyciel ustawiony jest w drzwiach wejściowych do szkoły, klasa 7B odbiera świadectwa z wejścia przy boisku szkolnym. Uczniowie stosują odległość 2m od siebie po odbiorze świadectwa udają się do domu. Przestrzegania reżimu sanitarnego dopilnowuje obsługa.
 Rodzic decyduje o odbiorze świadectwa przez ucznia – jeżeli nie wyraża zgody uczeń może odebrać świadectwo z sekretariatu po uprzednim kontakcie z wychowawcą.
Proszę pamiętać, że w obecnej sytuacji zakończenie roku szkolnego 2019/2020 musi odbywać się sprawnie, zgodnie z obowiązującymi procedurami. Niestety, nie może być uścisków, kwiatów itp. Sądzę, że wszyscy to rozumieją – nie tylko nauczyciele, ale i rodzice oraz opiekunowie.

Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.