ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się we wtorek, 1 września br. w następujących godzinach:

Klasy VII-VIII   godz. 8.00  ul. Żeglarska

Klasy IV-VI       godz. 8.30  ul. Średnia

Klasy II-III        godz. 9.00  ul. Średnia

Klasy I               godz. 9.30 ul. Średnia

W związku z zapowiadaną pogodą rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się w sali gimnastycznej.

Prosi się o udział samych dzieci w rozpoczęciu roku szkolnego w klasach II – VII, a w klasach I (wyjątkowo) o ograniczenie liczby rodziców bądź opiekunów do 1 osoby.

Każda osoba uczestnicząca w rozpoczęciu roku szkolnego zobowiązana jest do posiadania maseczki.

Uczniowie ustawiają się przy wychowawcach, z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Pierwszoklasiści  ustawiają się  przy swoich nauczycielach (zgodnie z imiennymi listami:  kl.1a, kl.1b). Informacje dotyczące przydziału do klas znajdują się na drzwiach szkoły oraz w linku poniżej.

Lista 1a 1b

Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.