• Witaj na stronie naszej szkoły - Szkoły Podstawowej nr 36 w Bydgoszczy im. Wincentego Wiernikowskiego.

    Projekt realizowany w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości


Grono Pedagogiczne

1. Grzegorowska Izabela- Dyrektor SP 36
2. Gniewkowska Wiesława- Z-ca Dyrektora, j. polski
3. Galant Andrzej- Z-ca Dyrektora, fizyka
4. Banaszak Kinga- Matematyka, wych.kl. 6B
5. Bandurska Katarzyna- Wych. fizyczne
6. Błaszczak Hanna- Religia
7. Ciasto-Cytowicz Sabina- Matematyka, wych. kl.4a
8. Czapiewska Ewa- Muzyka,plastyka wych. kl. 4b
9. Felska Katarzyna- J. ang.,j. niem., geografia w j. niem. wych. kl. 7a
10. Gaca Marzena- E. wczesnoszkolna, wych. kl. 1b
11. Gawryszewska Aleksandra- Historia, j. polski, wych. kl.5a
12. Grot-Rapicka Małgorzata- Biblioteka, świetlica
13. Gulczyńska-Kinstler Joanna- Pedagog,wdż, doradztwo zaw. wych. kl. 7c
14. Hanuszek Patrycja- J. polski, wych. kl. 7b
15. Jasińska Agata- J. angielski
16. Jażewska Renata- Przyroda, wych. kl. 6a
17. Klapka Dominika- Pedagog
18. Konik Mariola- E. wczesnoszkolna, wych. kl.1a
19. Ks. Nejman Daniel- Religia
20. Kurkiewicz Marzena- E. wczesnoszkolna ,wych. kl.3a
21. Langowska Anna- Historia w j. niem.
22. Michałek Mariusz- J. angielski
23. Rosińska–Bury Joanna- J.niem.
24. Rydzewska Jolanta- Informatyka, wych. kl.8b
25. Słodkowska Teresa- Chemia,biologia, wych. kl. 3a GIM
26. Steltman Kamila- Biblioteka, biologia, EDB, z. artyst., wych. kl. 8a
27. Szymkus Dawid- Historia, WOS
28. Śmiałowska Anna- J. polski, wych. kl. 3c GIM
29. Śpiewak Arleta- E. wczesnoszkolna, wych. kl. 2b
30. Świątek Katarzyna- E. wczesnoszkolna, wych. kl. 2a
31. Tarczewska-Gozdek Ewa- J. polski, wych. kl. 4b
32. Trzeciakowska Arleta- świetlica
33. Winiarczyk-Dyrda Irena- Wych. fizyczne, wych. kl. 3b GIM
34. Wojciechowski Jacek- Informatyka
35. Wyrzykowska-Ziółkowska Violetta- E. wczesnoszkolna, wych. kl. 3b
36. Zielińska Małgorzata- Geografia
37. Żurawski Krzysztof- Wych. fizyczne
38. Kołcon Aneta- Fizyka
39. Olszewska Joanna-J. ang.
40. Piątkowska Ewa- E. wczesnoszkolna
41. Frosik Małgorzata- Matematyka
42. Jaskulska Aleksandra- Matematyka
43. Lubińska Magdalena- Matematyka
44. Geiser Julia- świetlica

Komentarze są wyłączone.