INNOWACJE PEDAGOGICZNE

ROK SZKOLNY 2020/2021

INNOWACJA PEDAGOGICZNA – „Pomysłojadek, czyli nasza piąta strona świata”.

Innowacja realizowana w klasach czwartych w zakresie przedmiotów humanistycznych.

Jej cele to rozwój kreatywności, pomysłowości i twórczości własnej uczniów. Stworzona zostanie platforma innowacyjnej pracy, która stanie się dla nich ważnym polem do działania i zintegruje w ramach grupy.

Autor: Aleksandra Gawryszewska

INNOWACJA PEDAGOGICZNA – „My czytaMy. Dobra książka na dzień dobry i dobranoc”.

Innowacja, która rozwija kompetencje czytelnicze. Skierowana jest do uczniów na pierwszym i drugim etapie edukacyjnym.

Autorzy: Aleksandra Gawryszewska, Małgorzata Grot – Rapicka, Ewa Tarczewska – Gozdek

MY czytaMY – rok szkolny 2019/2020

Żywe obrazy – rok szkolny 2018/2019