• Witaj na stronie naszej szkoły - Szkoły Podstawowej nr 36 w Bydgoszczy im. Wincentego Wiernikowskiego.

Koła zainteresowań

ZAJĘCIA  DODATKOWE  W  ROKU  SZKOLNYM  2016/17

Rodzaj zajęć Dla kogo Dzień, godzina Miejsce Nauczyciel prowadzący
Zajęcia plastyczno-techniczne I a Środa             5. g.l. 10 M. Kurkiewicz
Zajęcia wyrównawcze I a Czwartek       2. g.l. 10 M. Kurkiewicz
Zajęcia wyrównawcze II a Czwartek       6. g.l. 5 M. Konik
Kółko „Myślę i odkrywam” II a Piątek            5. g.l. 5 M. Konik
Zaj. kompensacyjno-wyrównawcze II b Poniedziałek 5. g.l. 7 M. Gaca
Zaj. kompensacyjno-wyrównawcze II b Środa             1. g.l. 7 M. Gaca
Zajęcia plastyczno-techniczne II c Poniedziałek  6. g.l. 18 A. Śpiewak
Zajęcia wyrównawcze II c Poniedziałek  7. g.l. 18 A. Śpiewak
Koło „Przygoda z matematyką” III a Poniedziałek  1. g.l. 6 K. Świątek
Zaj. wyrównawcze „Radzę sobie…” III a Poniedziałek  2. g.l. 6 K. Świątek
Zajęcia wyrównawcze III b Środa             2. g.l. 9 E. Piątkowska
Mały matematyk III b Czwartek       5. g.l. 9 E. Piątkowska
Zajęcia wyrównawcze III c Wtorek          6. g.l. 8 A. Goncerzewicz
Kółko matematyczne III c Czwartek       2. g.l. 8 A. Goncerzewicz
Kółko języka angielskiego III c Poniedziałek  5. g.l 8 A. Jasińska
Kółko języka angielskiego III b Wtorek          6. g.l. 9 A. Jasińska
Kółko języka angielskiego III a Piątek            6. g.l. 6 A. Jasińska
         
Kółko języka niemieckiego VI Środa             7. g.l. 22 R. Jażewska
Konsultacje z przyrody

IVa,VIab

Vabc

Czwartek       7. g.l. 22 R. Jażewska
Kółko matematyczne IV b Wtorek          6. g.l. 17 K. Banaszak
Zajęcia wyrównawcze VIa Środa             6. g.l. 19 K. Banaszak
Zajęcia wyrównawcze V a Piątek            1. g.l. 20 K. Banaszak
Zajęcia psychoedukacyjne V a Środa             6. g.l. 23 D. Klapka
Pomoc w odrabianiu zad. dom. A. M. Czwartek       7. g.l.

gab.

pedag.

D. Klapka
Konsultacje z języka polskiego IV a Piątek             1. g.l. 16 E. Tarczewska-Gozdek
Zajęcia wspierające z j. polskiego V b Piątek            6. g.l. 16 E. Tarczewska-Gozdek
Kółko matematyczne Vbc,VIb Wtorek          7. g.l. 23 S. Cytowicz
Konsultacje matematyczne IVa Wtorek          6. g.l. 23 S. Cytowicz
Zaj. artystyczne (muzyka, plastyka) IV – VI Czwartek 7. i 8. g.l. 17 E. Czapiewska
Zajęcia wyrównawcze V a Środa             7. g.l. 15 A. Gawryszewska
Koło humanistyczne IV – VI Środa             8. g.l. 15 A. Gawryszewska
         
Zaj. wspierające z j. angielskiego IV – VI Wtorek          7. g.l. 20 M. Michałek
Koło języka angielskiego IV – VI Piątek            7. g.l. 20 M. Michałek
Koło informatyczne V – VI Poniedz.  8. i 9. g.l. 13 J. Wojciechowski
Rekreacja ruchowa „Judo” IV – V

Wtorek    7. i 8. g.l.

Środa       7. i 8. g.l.

mała

sala

K. Żurawski
Koło biblijno-liturgiczne IV – VI Poniedz.  8. i 9. g.l. 19 H. Błaszczak
Gry zespołowe IV – VI Poniedz. 8. i 9. g.l. sala gimn. K. Bandurska
Mądra szkoła czyta dzieciom Ia, IIc, IIIc Cyklicznie

biblio-

teka

M. Rapicka

 

Komentarze są wyłączone.