Plastyka

16-20.03.2020

PLASTYKA

4A – Wielkanocne pisanki – każdy wykonuje 2 pisanki technika dowolna

5A i B – Baranki i zajączki wielkanocne – masa solna – każdy wykonuje jedną figurkę, suszy a następnie maluje.

6A i B – Projektujemy własny ornament wielkanocny – praca plastyczna – technika dowolna  –  format A 4 blok techniczny

7A i B – Idea fotografii – uczniowie wykonują kolaż w którym wykorzystują zdjęcia, pocztówki oraz pastele – format A 4

MUZYKA

7A i B

Dźwięki jak barwy – na kartce bloku rysunkowego przedstawiamy wybrane dźwięki, np. burzę, szum liści, śpiew ptaków – technika dowolna.

Przypominam także o wykonaniu instrumentu muzycznego, który będziemy wykorzystywać do akompaniamentu.

Podaję kody dla klas na stronie wsipnet.pl

4A KOD      4I7K-4A-PLA

5A KOD       4I7K-5A- PLA