ZAJĘCIA  DODATKOWE  W  ROKU  SZKOLNYM  2016/17

Rodzaj zajęć

Dla kogo

Dzień, godzina

Miejsce

Nauczyciel prowadzący

Zajęcia plastyczno-techniczne

I a

Środa             5. g.l.

10

M. Kurkiewicz

Zajęcia wyrównawcze

I a

Czwartek       2. g.l.

10

M. Kurkiewicz

Zajęcia wyrównawcze

II a

Czwartek       6. g.l.

5

M. Konik

Kółko „Myślę i odkrywam”

II a

Piątek            5. g.l.

5

M. Konik

Zaj. kompensacyjno-wyrównawcze

II b

Poniedziałek 5. g.l.

7

M. Gaca

Zaj. kompensacyjno-wyrównawcze

II b

Środa             1. g.l.

7

M. Gaca

Zajęcia plastyczno-techniczne

II c

Poniedziałek  6. g.l.

18

A. Śpiewak

Zajęcia wyrównawcze

II c

Poniedziałek  7. g.l.

18

A. Śpiewak

Koło „Przygoda z matematyką”

III a

Poniedziałek  1. g.l.

6

K. Świątek

Zaj. wyrównawcze „Radzę sobie…”

III a

Poniedziałek  2. g.l.

6

K. Świątek

Zajęcia wyrównawcze

III b

Środa             2. g.l.

9

E. Piątkowska

Mały matematyk

III b

Czwartek       5. g.l.

9

E. Piątkowska

Zajęcia wyrównawcze

III c

Wtorek          6. g.l.

8

A. Goncerzewicz

Kółko matematyczne

III c

Czwartek       2. g.l.

8

A. Goncerzewicz

Kółko języka angielskiego

III c

Poniedziałek  5. g.l

8

A. Jasińska

Kółko języka angielskiego

III b

Wtorek          6. g.l.

9

A. Jasińska

Kółko języka angielskiego

III a

Piątek            6. g.l.

6

A. Jasińska

 

 

 

 

 

Kółko języka niemieckiego

VI

Środa             7. g.l.

22

R. Jażewska

Konsultacje z przyrody

IVa,VIab

Vabc

Czwartek       7. g.l.

22

R. Jażewska

Kółko matematyczne

IV b

Wtorek          6. g.l.

17

K. Banaszak

Zajęcia wyrównawcze

VIa

Środa             6. g.l.

19

K. Banaszak

Zajęcia wyrównawcze

V a

Piątek            1. g.l.

20

K. Banaszak

Zajęcia psychoedukacyjne

V a

Środa             6. g.l.

23

D. Klapka

Pomoc w odrabianiu zad. dom.

A. M.

Czwartek       7. g.l.

gab.

pedag.

D. Klapka

Konsultacje z języka polskiego

IV a

Środa             1. g.l.

16

E. Tarczewska-Gozdek

Zajęcia wspierające z j. polskiego

V b

Piątek            6. g.l.

16

E. Tarczewska-Gozdek

Kółko matematyczne

Vbc,VIb

Wtorek          7. g.l.

23

S. Cytowicz

Konsultacje matematyczne

IVa, Vbc

Wtorek          8. g.l.

23

S. Cytowicz

Zaj. artystyczne (muzyka, plastyka)

IV - VI

Czwartek 7. i 8. g.l.

17

E. Czapiewska

Zajęcia wyrównawcze

V a

Środa             7. g.l.

15

A. Gawryszewska

Koło humanistyczne

IV - VI

Środa             8. g.l.

15

A. Gawryszewska

 

 

 

 

 

Zaj. wspierające z j. angielskiego

IV - VI

Wtorek          7. g.l.

20

M. Michałek

Koło języka angielskiego

IV - VI

Piątek            7. g.l.

20

M. Michałek

Koło informatyczne

V - VI

Poniedz.  8. i 9. g.l.

13

J. Wojciechowski

Rekreacja ruchowa „Judo”

IV - V

Wtorek    7. i 8. g.l.

Środa       7. i 8. g.l.

mała

sala

K. Żurawski

Koło biblijno-liturgiczne

IV - VI

Poniedz.  8. i 9. g.l.

19

H. Błaszczak

Gry zespołowe

IV - VI

Poniedz. 8. i 9. g.l.

sala gimn.

K. Bandurska

Mądra szkoła czyta dzieciom

Ia, IIc, IIIc

Cyklicznie

biblio-

teka

M. Rapicka

 

Zmieniony (Piątek, 16 Wrzesień 2016 19:02)