Sukcesy uczniów

1.Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintonie – w ramach XXVII Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży
III miejsce dziewcząt: Natalia Popiela i Maja Nejman

2.Zuzanna Matysek z klasy VI B zdobyła I miejsce w międzyszkolnym konkursie literackim „Pragnę być Twoim przewodnikiem po Bydgoszczy” – list do..

3. Kacper Goliński z klasy VI A zdobył I miejsce w konkursie wojewódzkim „Serfujesz po sieci? Rób to z głową”

link do wydarzenia i wyniki konkursu:

Podsu­mo­wanie woje­wódz­kiego konkursu dla uczniów szkół podsta­wo­wych

Gratulujemy!

Zuzanna Matysek z klasy VI B zdobyła I miejsce w międzyszkolnym konkursie literackim „Pragnę być Twoim przewodnikiem po Bydgoszczy” – list do..

Wiktor Rossa i Martyna Meleń otrzymali podziękowania od organizatorów tego konkursu . Uczniowie napisali ciekawe teksty literackie w związku z setną rocznicą powrotu Bydgoszczy do Polski.

Gratulujemy.