• Witaj na stronie naszej szkoły - Szkoły Podstawowej nr 36 w Bydgoszczy im. Wincentego Wiernikowskiego.

    Projekt realizowany w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości oraz odbudowy polskiej państwowości


„ZDOLNI ZNAD BRDY”

Szanowni Państwo!

Pałac Młodzieży w Bydgoszczy zaprasza w lutym 2019 r. na warsztaty dla rodziców uczniów zdolnych oraz warsztaty wsparcia psychologicznego dla uczniów szkół podstawowych (klasy VI-VIII SP i klas gimnazjalnych):

08.02.2019, godz. 16.00

„Niezwykły umysł a funkcjonowanie w rodzinie” – warsztaty wsparcia dla rodziców uczniów zdolnych

Zapraszamy na trzecie w tym roku szkolnym warsztaty skierowane do rodziców zdolnych i utalentowanych dzieci oraz młodzieży pn. „Mały, wielki człowiek, czyli jak budować zdrowe poczucie własnej wartości u naszych dzieci? Celem warsztatów jest wsparcie psychologiczne rodziców, których dzieci przejawiają wybitne zdolności.

Zajęcia organizowane są przez Pałac Młodzieży w ramach programu „Zdolni znad Brdy”, a poprowadzi je psycholog Magdalena Dunajska (pracownik Pałacu Młodzieży oraz Hospicjum w Bydgoszczy).

Przewidywany czas spotkania – ok. 3 godziny zegarowe.

Zgłoszenia do 6 lutego 2019 r. prosimy kierować do Moniki Grzybowskiej, mail: m.grzybowska@palac.bydgoszcz.pl lub tel. 52 371 26 56.

 20.02.2019, godz. 10:00

„Poradnia Rozwoju Zdolności” – warsztaty wsparcia psychologicznego dla uczniów zdolnych

Trzecie warsztaty w tym roku szkolnym skierowane są do zdolnych uczniów szkół podstawowych (klasy VII-VIII SP) oraz do uczniów szkół gimnazjalnych. Spotkanie zatytułowane „Jak szybciej i efektywniej się uczyć – techniki wspomagające uczenie się” odbędzie się w świetlicy Gimnazjum nr 27 w Bydgoszczy (ul. Kruszwicka 2). Istotą wydarzenia jest wsparcie uczniów w zakresie metod i technik uczenia się. Na warsztatach uczniowie nauczą się korzystać z wielu sposobów wspomagających efektywne i szybsze uczenie się.

Zajęcia organizowane są przez Pałac Młodzieży w ramach programu „Zdolni znad Brdy”, a poprowadzą je Katarzyna Tłok i Edyta Szot – pedagodzy z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Bydgoszczy.

Przewidywany czas spotkania – ok. 3 godziny dydaktyczne.

Ilość miejsc ograniczona! 

Zgłoszenia osób, grup prosimy kierować do 18 lutego 2019 r. do Moniki Grzybowskiej, mail: m.grzybowska@palac.bydgoszcz.pl lub tel. 52 371 26 56.

Koordynator Programu „Zdolni znad Brdy”

mail: tmg@palac.bydgoszcz.pl

tel. 52 371 26 56

tel. kom. 533 18 23 26

www.edu.bydgoszcz.pl

Pałac Młodzieży w Bydgoszczy

www.palac.bydgoszcz.pl

 

Komentarze są wyłączone.