„ZDOLNI ZNAD BRDY”

14.06.2019, godz. 16.00

Niezwykły umysł a funkcjonowanie w rodzinie” – warsztaty wsparcia dla rodziców uczniów zdolnych

Zapraszamy na piąte i ostatnie w tym roku szkolnym warsztaty skierowane do rodziców zdolnych i utalentowanych dzieci oraz młodzieży pn. „Strach ma wielkie oczy, czyli jak pomóc dzieciom oswajać ich lęki (profilaktyka zaburzeń nastroju u dzieci i nastolatków).

Spotkanie odbędzie się w świetlicy Gimnazjum nr 27 w Bydgoszczy (ul. Kruszwicka 2).

Celem warsztatów jest wsparcie psychologiczne rodziców, których dzieci przejawiają wybitne zdolności.

Zajęcia organizowane są przez Pałac Młodzieży w ramach programu „Zdolni znad Brdy”, a poprowadzi je psycholog Magdalena Dunajska (pracownik Pałacu Młodzieży oraz Hospicjum w Bydgoszczy).

Przewidywany czas spotkania – ok. 3 godziny zegarowe.

Zgłoszenia do 13 czerwca 2019 r. prosimy kierować do Moniki Grzybowskiej, mail: m.grzybowska@palac.bydgoszcz.pl lub tel. 52 371 26 56.